Umów się na BEZPŁATNY pomiar

533 808 910, 533 808 980

Salon czynny: pon-pt: 9-17, sob: 9-14

Podłogi Nasza ofrta

Podłogi drewniane i laminowane

Prezentujemy Państwu największy wybór podłóg laminowanych QUICK-STEP, BALTERIO, WINEO, KRONOORYGINAL, KRONOPOL oraz podłóg drewnianych i bambusowych: BARLINEK, DĄBEX, WIŚNIEWSKI, WILD WOOD. Tworzenie wystroju wnętrza zacznij od podłóg. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe i laminowane, a także podłogi drewniane. Taka rozpiętość i różnorodność rozwiązań daje szansę na stworzenie ciekawego efektu wizualnego – odpowiadającego wystrojowi. W ramach naszych usług, wykonujemy solidne, estetyczne i trwałe podłogi. Podczas realizacji zleceń stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów. Profesjonalnie doradzamy najlepszą podłogę do wszystkich rodzajów pomieszczeń.

Podłogi Barlinek tworzone są z prawdziwego drewna. Każda podłoga jest indywidualnym dziełem sztuki, posiadającym własną osobowość i opowiadającym wyjątkową historię. Co chcielibyście aby wasza podłoga mówiła o was? Mamy nadzieję, że znajdą Państwo swojego faworyta w naszej szerokiej ofercie selekcji parkietów drewnianych. Wasz dom zasługuje na jakość, na której można polegać. Na przestrzeni wieków parkiet stanowił naturalny wybór w przypadku, gdy wymagana była trwałość, długowieczność oraz indywidualny wygląd podłogi. Cechą charakterystyczną drewnianej podłogi zawsze była jakość oraz wartość domu i domowego ogniska. Ponadczasowy wygląd istotnie sprawia, że podłoga drewniana stanowi idealną ozdobę współczesnego mieszkania. Jej elegancja i komfort sprawiają, że podłogi Barlinek są wybierane nie tylko dla prywatnych rezydencji, ale również dla licznych znanych obiektów publicznych.

  • Podłogi laminowane

  • Podłogi drewniane

  • Podłogi bambusowe

Zaproś do wnętrza moc ekologicznych rozwiązań i ciesz się bliskością natury. Podłogi bambusowe Wild-Wood są w 100% naturalne i nieszkodliwe dla środowiska, ponieważ materiał pochodzi z plantacji, a sam bambus potrzebuje zaledwie 5 lat na odnowienie populacji (10 razy szybciej od tradycyjnych gatunków). Dzięki dużej gęstości i odporności włókien, są ponad 2 razy bardziej wytrzymałe niż tradycyjne podłogi drewniane. Technologia wielowarstwowego lakierowania pozwala na uzyskanie odpornej na ścieranie powłoki zabezpieczającej. Postaw na trwałość, unikalny design i prawdziwą przyjemność dla Twoich stóp! Podłogi bambusowe Firmy Wild-Wood wyposażone są w rewolucyjny system montażu podłóg UNICLIC. Opatentowana konstrukcja wpustu i pióra umożliwia zatrzaskowe łączenie desek. System UNICLIC jest bardzo przyjazny dla użytkownika, zapewniając znacznie większą szybkość montażu i wytrzymałość połączeń niż konkurencyjne rozwiązania. Dzięki niemu montaż nowej podłogi jest naprawdę łatwy, nawet w najmniejszych narożnikach pomieszczenia i pod drzwiami. Konstrukcja systemu Uniclic sprawia, że montaż długich desek nigdy nie był szybszy i łatwiejszy. Przy systemie Uniclic powstawanie szczelin jest niemal niemożliwe. Pomaga to utrzymać podłogę w czystości, gdyż brud nie ma prawie żadnej szansy, by wniknąć między deski. Pojedyncze klepki nie mogą się przesuwać względem siebie, ponieważ pióro idealnie pasuje do wpustu. Dzięki temu uzyskuje się podłogę bez różnic w wysokości, co uniemożliwia ścieranie i niszczenie krawędzi desek.